BIOPARK - esenciální olej - Cinnamon, 10 ml
BIOPARK - esenciální olej - Cinnamon, 10 ml Tento skořicový esenciální olej pochází z Indie a je vhodný pro osvěžení vzduchu pomocí difuzéru. Získává se parní destilací skořicové kůry. Vyznačuje se... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Organicmarket.cz Nejlevnější | Skladem | 130 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
BIOPARK - esenciální olej - Cinnamon, 10 ml
Tento skořicový esenciální olej pochází z Indie a je vhodný pro osvěžení vzduchu pomocí difuzéru. Získává se parní destilací skořicové kůry. Vyznačuje se červenohnědou barvou a teplou, kořeněnou vůní, která lehce připomíná hřebíček, ale má také lehké bylinné a pepřové tóny.
Použití : Díky této lákavé vůni se olej často používá k výrobě krémů a mýdel. V duchovních kruzích se říká, že má hřejivé vlastnosti. Má teplou, aromatickou vůni, velmi oblíbenou v období dovolených. Zvyšuje teplo a přináší dobrou vůli. Pro svou příjemnou vůni se používá v přípravcích péče o pleť. Je známo, že pomáhá při žaludečních či žaludečních potížích, průjmech, revmatismu a obecně bolestech břicha. A u nás v Česku máme skořici spojenou s vůni zimy a Vánoc.
Dobře se mísí s : Kadidlo, levandule, Cedrové dřevo, Elmi, citrusové oleje, Ylang-ylang a další květinové tóny, benzoin
Doplňkové informace
| Kategorie | , Ostatní kosmetické pomůcky |
|---|---|
| Výrobce: BIOPARK | BIOPARK — Ostatní kosmetické pomůcky |